Poliitilised küpsised

Teave selle küpsiste poliitika kohta

See küpsiste poliitika selgitab, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame. Lugege seda poliitikat, et mõista, mis on küpsised, kuidas me neid kasutame, mis tüüpi küpsiseid kasutame, millist teavet küpsiste kaudu kogume ja kuidas seda teavet kasutatakse ning kuidas saate oma küpsiseid hallata. seaded. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid kasutame, säilitame ja säilitame, vaadake meie privaatsuspoliitikat.

Saate oma nõusolekut igal ajal muuta või tagasi võtta meie veebisaidi küpsiste teatises.
Lisateavet selle kohta, kes me oleme, kuidas meiega ühendust võtta ja kuidas me teie isikuandmeid käsitleme, leiate meie privaatsuspoliitikast.
Teie nõusolek kehtib järgmiste domeenide kohta: lincolnhartwel.com
.

Mis on küpsis?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse väikeste andmete salvestamiseks. Küpsised salvestatakse teie seadmesse, kui veebisait laaditakse teie brauserisse. Need küpsised aitavad meil veebilehte korras hoida, muuta veebilehte turvalisemaks, pakkuda paremat kasutuskogemust ja mõista, kuidas veebileht töötab ning analüüsida, mis töötab ja kus seda on vaja täiustada.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Nagu enamik võrguteenuseid, kasutab meie veebisait erinevatel eesmärkidel sisemisi ja kolmandate osapoolte küpsiseid. Siseküpsised on eelkõige vajalikud veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks ega kogu teie isikut tuvastavat teavet.

Meie veebisaidil kasutatavaid kolmanda osapoole küpsiseid kasutatakse peamiselt selleks, et näidata, kuidas veebisait töötab, kuidas te meie veebisaidiga suhtlete, meie teenuste turvalisuse tagamiseks, asjakohaste reklaamide kuvamiseks ja lõpuks parema sisu pakkumiseks. taastunud. kasutajakogemust ja aitab kiirendada teie tulevast suhtlust meie saidiga.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Tähtis: mõned küpsised on vajalikud meie veebisaidi kõigi funktsioonide kasutamiseks. Need võimaldavad meil säilitada kasutajaseansse ja ennetada infoturbeohte. See ei kogu ega salvesta isikuandmeid. Näiteks saate neid küpsiseid kasutada oma kontole sisselogimiseks, kaupade ostukorvi lisamiseks ja turvaliseks maksmiseks.

Statistika: need küpsised sisaldavad veebisaidi külastajate arvu, unikaalsete külastajate arvu, külastatud veebisaite, külastuse päritolu jne. See salvestab selle teabe. See teave aitab teil mõista ja analüüsida oma veebisaidi toimivust. Koht, mis vajab parandamist.

Turundus: Reklaamid ilmuvad meie veebisaidil. Kasutame neid küpsiseid, et isikupärastada kuvatavaid reklaame teile arusaadaval viisil. Need küpsised aitavad meil jälgida nende reklaamikampaaniate tõhusust.
Kolmandast osapoolest reklaamiteenuse pakkujad võivad kasutada nendes küpsistes sisalduvat teavet ka teie brauseris reklaamide kuvamiseks teistel veebisaitidel.

Funktsionaalsed: need on küpsised, mis aitavad täita meie veebisaidil teatud ebaolulisi funktsioone. Need tegevused hõlmavad sisu, näiteks videote manustamist või veebisaidi sisu jagamist sotsiaalmeedia platvormide kaudu.

Seaded: need küpsised aitavad salvestada teie brauseri seadeid ja sätteid, näiteks keeleseadeid, et saaksite järgmistel veebisaidi külastustel parema ja tõhusama kasutuskogemuse.

Kuidas saan küpsiste seadeid hallata?

Kui otsustate hiljem sirvimise ajal oma seadeid muuta, klõpsake ekraanil vahekaarti „Privaatsus- ja küpsistepoliitika“. Seejärel kuvatakse uuesti nõusolekusõnum, mis võimaldab teil oma seadeid muuta või nõusoleku täielikult tagasi võtta.

Lisaks pakuvad erinevad brauserid erinevaid meetodeid veebisaitide kasutatavate küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks. Küpsiste blokeerimiseks/eemaldamiseks saate muuta oma brauseri seadeid. Lisateavet küpsiste haldamise ja kustutamise kohta leiate aadressilt wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.